O naszych produktach

Produkty są przeznaczone dla:
– salonów i gabinetów kosmetycznych
– salonów SPA i odnowy biologicznej
– placówek weterynaryjnych
– ferm zwierzęcych
– przedszkoli i żłobków
– placówek medycznych takich jak: szpitale i gabinety medyczne

Nasze produkty są wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, jestesmy niekwestionowanym liderem w tej branży. W trosce o naszych klientów udostępniamy nasz nowy sklep internetowy w którym również można składać zamówienia. Jest to zdecydowanie lepsza forma składania zamówień.
Szeroka oferta naszych produktów jest głównym atutem naszej firmy. Dodatkowo zachęcamy również Państwa do polecania nas innym placówkom, które mogłyby zaopatrzyć się u nas w wybrane produkty.
Wszystkie przedmioty są wyprodukowane tylko i wyłącznie z komponentów polskiej produkcji co sprawia, że jesteśmy sporym konkurentem dla popularnego rynku chińskiego. Nasze towary są również całkowicie higieniczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Z nami kontakt możliwy 24h/dobę! Chętnie odpowiemy na każde z postawionych pytań dotyczących prezentowanej oferty oraz dotyczących naszych produktów 🙂 Zapraszamy do kontaktu.

Nasze produkty wysyłamy kurierem jednej z najszybszych firm kurierskich w polsce.

Kolejną nowością jest nasz nowy Facebookowy Fanpage na którym mogą Państwo zaznajamiać się z nowościami a także aktualnymi promocjami widocznymi również w panelu sklepu.  https://web.facebook.com/marmedfp

Ponad 22 letnia tradycja wyrobu jednorazowych produktów piankowych i foliowych stawia nas na pozycji lidera.

Przedstawione produkty są bardzo trwałe zarówno pod względem ich jakości i wytrzymałości. Materiał jakiego używamy do ich produkcji to folia polietylenowa LDPE – która zapewnia nam ich wysoką jakość i ich wytrzymałość.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty. Niskie ceny i bardzo wysoka jakość prezentowanych produktów to nasze najważniejsze zalety!

Ochraniacze foliowe krótkie i do kolan:

– wykonane z wysokogatunkowej i wytrzymałej folii polietylenowej LDPE

– gwarancja wysokiej jakosci i wytrzymałosci

Nasze ochraniacze zapobiegają wnoszeniu do placówki zabrudzeń i zanieczyszczeń z zewnątrz, co czyni je liderem w utrzymaniu nienagannej czystości obiektu.

Posiadamy możliwość wyprodukowania ochraniaczy krótkich w różnych kolorach m.in.: biały, niebieski, żółty, zielony, pomarańczowy , czarny.

Ochraniacze długie do kolan produkujemy wyłącznie w kolorze białym.

Specjalnie w trosce o naszych klientów wychodzimy z dwiema propozycjami zapakowania naszych ochraniaczy. Pakujemy je do plastikowych kapsułek lub tekturowych opakowań. W zależności od życzenia klienta.